פריצת דרך - ההכוונה שלי, ההצלחה שלך! הגיע הזמן לשנות כיוון בחיים

ממליצים

 

10/3/13

לחפצי ממשפחת דודי

 התחלנו בפרויקט ההדרכה כמובן לאחר שיחה עם חפצי על התהליך, לי כאם המשפחה היה ברור שהתהליך חשוב מאד, היה לי קשה מאד לשכנע את בעלי וגם ילדיי היו מעט מסויגים, אך לאחר המפגש הראשון שלנו איתה היה ברור שלא רק אנחנו כל משפחה חייבת הדרכה, יש לציין שאנו לא הגענו מהעיר אשקלון אלא הינו מגיעים מאשדוד אחת לשבוע למפגש, גם אני בעלי והילדים הינו מצפים לראות את חפצי לשמוע מה יש לה לומר ומנגד חיכינו ללכת הביתה ליישם את הכל, ההבנה שלה הרגישות של כלפי כל אחד ואחד מהילדים מאיתנו, המקום שכל ילד פרק אמר דיבר על מה שמפריע לו, דברים שברור לי שאחד על אחד הורה וילד לא היו מיושמים ללא ההנחיה של חפצי. אנו משפחה הורים שני ילדים מתבגרים וילד קטן בן4, חשוב לי לציין שכל שבוע חיכינו כולנו כל בני הבית להגיע למפגש, ההבנה שלה הייתה מדהימה הילדים פשוט אהבו אותה אהבו לשמוע מתוך העדינות שלה את האסרטיביות את המראה שהייתה מעמידה בפנינו ובפניהם וכל זאת כדי לעשות הכל שכל הצדדים יהיו מרוצים. היא כיוונה אותנו להביט לתוך הילד ולגרום לו אושר דרכנו שאנחנו ההורים נעשה אותו מאושרים כי הרי זה הדבר החשוב ביותר לכל הורה שהילד שלו יהיה מאושר אוהב ונאהב, ישנם המון משפחות סקפטיות שטוענות שהם הכי מאושרות שהם לא צריכים הדרכה, אז אני רוצה לציין אנחנו הינו משפחה מאד מלוכדת מאד אוהבת לפני ויש לציין שאחרי אנחנו הרבה יותר אוהבים ומלוכדים, והכי חשוב שהם הילדים יותר מלוכדים ומאושרים כל אחד בחלק שלו במשפחה, כל אחד יודע את חלקו בפזאל המסובך שנקרא "משפחה" והיום המשפחה היא העוגן החשוב ביותר. אין לתאר את הרגישות שלה בהנחיה את המיומנת שלה וההבנה של להביא את המשפחה למקום טוב יותר, ואפילו במעט טוב יותר, היא רואה את ההצלחה שלנו כאילו הוא האושר האישי שלה. אנו מודים לה על כל התהליך על רגעי הבכי לעיתים שלנו ההורים ושל הילדים בכי שהוביל לשמחה הדדית.

 בנימה מעט אישית הייתי יכולה לומר לך חפצי עוד המון דברים אני יכולה לרשום על התהליך שעות וימים, אך לך אני רוצה לומר רק תודה, תודה על שזכינו להכיר אישיות שכמוך, תודה על שנתת לנו כלים להיות הורים טובים יותר ולילדים שלנו ילדים מהממים יותר, תודה על הכל וכמובן שאנחנו תמיד נהייה בקשר.

נ.ב- החוזה עם הילדים עדין תלוי על המקרר וכל אחד עדין בתפקידו כבר כמעט שנה, תודה.

 

בברכה,

בלה דודי   

 

18/2/13

(טלי ואדי, בני 30)

הגענו לחפצי מתוך מקום שמרימים ידיים, שכבר אין אהבה, שכל מה שמקשר בנינו זאת רק הילדה שהבאנו לעולם שהיתה חלק בלתי נפרד ונוכחת בכל הריבים וההתפרצויות שהיו ביננו. החלטנו ללכת לייעוץ זוגי כמוצא אחרון ולמען האמת אפילו לא מתוך אמונה שזה יעזור רק כדי להגיד ניסנו וזה לא עבד, רק כדי לעשות וי מתוך ידיעה שזהו עדיף להתגר. ולהפתעתנו ובעזרתה העצומה, הכלים והאמונה של חפצי הצלחנו לצאת מהמקום בו היינו, מהשגרה של ניהול משק הבית, מחוסר רצון להגיע הביתה, פתאום היא גרמה לנו להזכר ולהבין למה בכלל הסתכלנו אחד על השניה, למה מבין כולם בחרנו זה בזו, ואיך אסור אף פעם לקחת כל דבר ולו הקטן בזוגיות כמובן מאילו. והיום אחרי לא מעט מפגשים בערך 12 למען האמת, ואחרי תהליך ייעוץ ארוך שהפך לחוויה כל פעם מחדש אנחנו יכולים להגיד בגאווה, הצלחנו!!!

ולך חפצי היקרה תודה על התמיכה ועל האמונה האינסופית, על הזמן שהשקעת מעבר לשעות היעוץ המקובלות, על הזמינות שלך בכל יום כל שעה, על זה שהבת שלנו מאושרת והכי חשוב על כך שהצלת עוד בית בישראל!!!

 

7/1/12
חפצי יקירה,.

•לפני כ- שנתיים עברתי אצלך תהליך של אימון אישי, את האמת במהלך המפגשים איתך, מאוד נהניתי מהשיחה, מעצירת הזמן של להיות בבית לטפל לנקות וכו' ופשוט להגיע אלייך למען עצמי לנהל שיחה כיפית, לנקות ראש, להשאיר אצלך את "המזוודה" ולחזור הביתה עם ראש נקי, ומלאת מרץ. כך באמת ראיתי את המפגשים שלנו.
•במהלך המפגשים שלנו, תמיד סיפרתי לך על חלומותיי, ותמיד ידעתי שהם בגדר חלומות בלבד, למרות שתמיד ידעת להדריך אותי איך ליישמם, אני בתוך תוכי אמרתי ,אוקיי הכל בסדר לחלום. מה שלא ידעתי, זה שחלומות אלו יתגשמו במהירות כזו..
•נכון, הייתי שכירה, ותמיד חלמתי לקום ולהיות עצמאית, אומנם קרה משהו במקום עבודתי האחרון שגרם לי להתפטר, אבל ממקום זה יכולתי להמשיך לחפש מקום עבודה אחר ולהמשיך להיות שכירה, אך זה לא מה שקרה, ואת יודעת, לאחר התפטרותי פשוט קמתי והעזתי למרות כל הפחדים, שהיו לי , והגשמתי את החלום שלי, דבר שלא חלמתי שיקרה בכלל, ואני בטוחה שזאת בזכות הכוחות והאומץ שהחדרת לי בשיחותינו המהנות שהיו בינינו. באמת באמת לא האמנתי שלשיחות שלנו יהיה כזה כוח השפעה, שיגרום לי להגשים באמת את חלומותיי ונכון להיום אני האדם הכי מאושר שיכול להיות גם מגשים חלומות ובמיוחד ניהנית מעבודתי.

•אוהבת אותך סילבי סימון.

1/6/12

לחפצי,

הגעתי אלייך בעקבות מודעה שפורסמה בקמפוס שלי שחיפשה סטודנטים עם בעיות קשב וריכוז. כסטודנט הסובל מהן ונמצא עם בעיות בלימודים - זה ללא ספק הנושא שהכי הטריד אותי במהלך כל המפגשים שלנו.

אני חייב להודות, כשבאתי למפגשים - לא ציפיתי לכלום אבל מהר מאוד התרשמתי מההבנה העמוקה שלך בנושא המסובך הזה. נתת דרכי התמודדות שעזרו לי בלימודים וחיזקו את האמונה שלי בעצמי.

במהלך המפגשים שלנו רכשתי וקיבלתי ממך ידע ויכולות רבים בתחומי הלמידה שנתנו לי כוחות להמשיך ללמוד ולהתרכז במטרה החשובה כרגע בחיים שלי. בנוסף לידע שלך בתחום שעזר לי, גם הסובלנות, האכפתיות והרצון שלך לראות אותי מצליח,חיזקו אותי ממפגש למפגש וקיבלתי אמונה וכוחות נפש.

הדרכת אותי בצורה נכונה ולאחר המפגשים איתך אני מסתכל על כל הנושא הזה בצורה אחרת והרבה יותר טובה ממה שהייתי לפני כמה חודשים!

בברכה ושיהיה המון בהצלחה,

ל.א.

18/6/12

בס"ד

נתחיל בזה שאנשים לא נפגשים במקרה, אלא למטרה כלשהיא:

אני שרית אמא לילדה בת 8 שאובחנה עם בעיות קשב וריכוז. יש לציין כי אין לי מושג, ולא היה לי מושג איך לגשת לילדה ואיך לעזור לה, וגם לעצמי. הייתי במצב נפשי רעוע ומצאתי את עצמי כל הזמן צועקת עלייה, חסרת סבלנות כלפיה ומענישה אותה, מה שהוביל אותי להרגיש רע עם עצמי והייתי יושבת ובוכה.

הגעתי למצב של הרס עצמי הן כלפיי, והן כלפי הילדה שלי. הייתי נורא מתוסכלת. הגורל הפגיש אותי עם חפצי ואז התחלנו תהליך של הדרכת הורים להתמודדות עם הפרעות הקשב של הילדה.

בהתחלה התהליך היה מאוד קשה, כי הייתי צריכה לשנות את הדרך שבה הלכתי ואת מהלכי החיים שלי ולעבוד על עצמי על מנת לשנות את הדרך שבה הלכתי שלא הייתה טובה עבורי ואת זה לא הבנתי.

חפצי עזרה לי לראות דרך אחרת שאותה לא ראיתי. הפגישות והשיחות השבועיות מאוד תרמו לי וערו לי וכל שבוע ניסיתי לשנות דברים קטנים במהלך היום וליישם אותם בבית, כגון לדבר בהחלטיות מול הילדה, להיות עקבית, לא לחזור בי, להוריד את טון הדיבור שלי ועוד. יש לציין שבהתחלה היה לי מלחמות בלתי פוסקות בבית, אבל עם כל שבוע שחלף, ראיתי שהסבלנות משתלמת והמעשים שלי מובילים אותי לתוצאות.

חפצי הוכיחה לי כשרוצים זה אפשרי, הכל תלוי בהורים ולא בילדים. אנחנו יכולים עם סבלנות ואהבה ושגרתיות להוביל את הילדים האלה להצלחות קטנות שעםהזמן יהיו הצלחות גדולות

תודה רבה שרית

 

 


מתכנת ומעצב האתר: מוטי פרץ.כל הזכויות שמורות ©
Design and programmer: Moty Peretz. Copyright 2012 All Rights Reserved ©
Valid CSS! Valid HTML 4.01 Strict